Satın almış olduğunuz ambalajı açılmamış ürün(ler)i teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde aşağıdaki şartlara uygun olması halinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin iade edebilirsiniz:

İadeyle ilgili sorularınız için 0 (312) 999 79 39 numaralı Carolina Paris Müşteri Hizmetleri hattını arayabilir veya siparis@carolinaparis.com adresine e-posta göndermek suretiyle destek alabilirsiniz.

 1. carolinaparis.com iade etmek istediğiniz ürün/ürünleri Mng Kargo şubesine veya seçmiş olduğunuz mağazamıza teslim etmeniz gerekmektedir. 

  Mng Kargo İletişim Numarası: 0850 222 06 06

 2. Anlaşmalı kargo firmaları dışındaki firmalarla yaptığınız gönderilerde ödeme sizin tarafınızdan karşılanmış olmalıdır, aksi halde gönderi teslim alınmayacaktır.
 3. Ürünün iade edilmesi halinde, cayma hakkına ilişkin bildirimin tarafımıza ulaştığı andan itibaren on dört (14) gün içerisinde ürün bedeli iade edilecektir. Ücret iadenizi banka referans numaranız ile bankanız üzerinden takip edebilirsiniz. Kampanya sebebiyle kargo bedelini ödemediğiniz durumlarda, kampanya konusu siparişin iptali halinde Carolina Paris, kargo bedelini toplam satış tutarından mahsup etme hakkına sahiptir.
 4. Ödenen kargo ücretlerinin iadesi yapılmamaktadır.
 5. Siparişinizde yer alan orijinal paket, kutu ve ambalajların (örneğin parfüm, hediye setleri vb.) hasar görmüş olması, size iletilen aksesuarların tümünün eksiksiz olarak gönderilmemiş olması ve siparişinizde yer alan ürünlerin kullanılmış, tekrar satılabilirliği bozulmuş olması, iade gönderisinin kendi özel kutusunda gönderilmemesi hallerinde iade kabul edilmemektedir.
 6. Aşağıdaki Ürünlere ilişkin olarak, kullanılmamış olsa dahi, kanunen cayma hakkı bulunmamaktadır:
  1. Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve Carolina Paris kontrolünde olmayan ürün veya hizmetler,
  2. Müşterinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler (hediye paketi gibi üzerinde değişiklik/ilaveler yapılarak kişiye/kişisel ihtiyaçlara özel hale getirilenler),
  3. Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış, kullanılmış veya denenmiş olduğundan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler, parfüm, vücut spreyi, saç parfümü, kolonya, ortam kokusu vb. ürünler,
  4. Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler,
  5. Cayma hakkı süresi sona ermeden önce müşterinin onayı ile ifasına başlanan hizmetler,
 7. Eğer ürünün faturası kurum adına düzenlenmiş ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV” şeklinde kesilmiş bir iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir.; aksi halde ürün iade alınamamaktadır. 
 8. Çoklu satın alımlara yönelik promosyonlu veya kampanyalı ürünlerde parçalı iade kabul edilmemektedir. İade durumunda tüm kampanyalı ürünlerin toplu olarak iadesi gerekmektedir

İade Adresi:

Firma adı: Carolina Paris
Adres: Çamlıca Mh. Anadolu Bulvarı TİMKO20/M-4 Yenimahalle – Ankara
Mail adresi: iade@carolinaparis.com
İletişim numarası: 0 (312) 999 79 39